LM4040A25IDBZR
DigiKeyn tuotenumero
296-20859-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-20859-1-ND - Cut Tape (CT)
296-20859-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM4040A25IDBZR
Kuvaus
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sivupiiri jänniteviite IC ±0,1% SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LM4040A25IDBZR -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
100ppm/°C
Valmistaja
Texas Instruments
Kohina - 10Hz – 10kHz
35µVrms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - katodi
80 µA
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Referenssityyppi
Sivupiiri
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Kiinteä
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Lähtövirta
15 mA
Päätuotenumero
Toleranssi
±0,1%