LM4030BMF-2.5/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LM4030BMF-2.5/NOPBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LM4030BMF-2.5/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LM4030BMF-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM4030BMF-2.5/NOPB
Kuvaus
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sivupiiri jänniteviite IC ±0,1% SOT-23-5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LM4030BMF-2.5/NOPB -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
20ppm/°C
Valmistaja
Texas Instruments
Kohina - 0,1Hz – 10Hz
105µVp-p
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - katodi
120 µA
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Referenssityyppi
Sivupiiri
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Kiinteä
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Lähtövirta
30 mA
Päätuotenumero
Toleranssi
±0,1%