LM385BYZ-2.5/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LM385BYZ-2.5/NOPB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM385BYZ-2.5/NOPB
Kuvaus
IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3
Tarkka kuvaus
Sivupiiri jänniteviite IC ±1,5% TO-92-3
EDA/CAD-mallit
LM385BYZ-2.5/NOPB -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
50ppm/°C
Valmistaja
Texas Instruments
Kohina - 10Hz – 10kHz
120µVrms
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - katodi
20 µA
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (TA)
Referenssityyppi
Sivupiiri
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähdön tyyppi
Kiinteä
Pakkaus / kotelo
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Valmistajan laitepakkaus
TO-92-3
Lähtövirta
20 mA
Päätuotenumero
Toleranssi
±1,5%