LM3480IM3-12/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LM3480IM3-12/NOPBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LM3480IM3-12/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LM3480IM3-12/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM3480IM3-12/NOPB
Kuvaus
IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-3
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA SOT-23-3
EDA/CAD-mallit
LM3480IM3-12/NOPB -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
1,2V @ 100mA
Valm.
Lähtövirta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - lepovirta (Iq)
2 mA
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tulojännite (maks.)
30V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
12V