LM2596SX-3.3/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LM2596SX-3.3/NOPBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LM2596SX-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LM2596SX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM2596SX-3.3/NOPB
Kuvaus
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Kiinteä 3,3V 1 Lähtö 3A TO-263-6, D2PAK (5 jalkaa + juotoskohta), TO-263BA
EDA/CAD-mallit
LM2596SX-3.3/NOPB -mallit
Kategoria
Tulojännite (maks.)
40V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - kytkentä
150kHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (min.)
4,5V