LM2576HVT-15/LF03
DigiKeyn tuotenumero
296-35123-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM2576HVT-15/LF03
Kuvaus
IC REG BUCK 15V 3A TO220-5
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Kiinteä 15V 1 Lähtö 3A TO-220-5, muotoillut johtimet
EDA/CAD-mallit
LM2576HVT-15/LF03 -mallit
Kategoria
Tulojännite (maks.)
60V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Sarja
Taajuus - kytkentä
52kHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-5
Lähtöjen lukumäärä
1
Päätuotenumero
Tulojännite (min.)
4V