LM1085ISX-3.3/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LM1085ISX-3.3/NOPBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LM1085ISX-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LM1085ISX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM1085ISX-3.3/NOPB
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO263
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 3A TO-263 (DDPAK-3)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LM1085ISX-3.3/NOPB -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
72dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-263-4, D2PAK (3 jalkaa + juotoskohta), TO-263AA
Tulojännite (maks.)
27V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263 (DDPAK-3)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
1,5V @ 3A