LFC789D25CDR
DigiKeyn tuotenumero
296-17214-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-17214-1-ND - Cut Tape (CT)
296-17214-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LFC789D25CDR
Kuvaus
IC LNR REG CTRLR 2OUT 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
lineaariset regulaattoriohjaimet IC Positiivinen, kiinteä ja säädettävä 2 Lähtö 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LFC789D25CDR -mallit
Kategoria
Jännite - tulo
9V – 16V
Valmistaja
Texas Instruments
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Tyyppi
Positiivinen, kiinteä ja säädettävä
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Lähtöjen lukumäärä
2
Päätuotenumero
Virta - syöttö
2,5mA