F28P650DK9PTP
DigiKeyn tuotenumero
296-F28P650DK9PTP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F28P650DK9PTP
Kuvaus
C2000 32-BIT MCU, 2X C28X+CLA CP
Tarkka kuvaus
C28x C2000™ C28x Piccolo™ Mikrokontrollerit IC 32-bittinen kaksiydin 200MHz 1,28MB (1,28M x 8) FLASH 176-HLQFP (24x24)
EDA/CAD-mallit
F28P650DK9PTP -mallit
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,8V – 3,63V
Datamuuntimet
A/D 36x10/16b SAR
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Nopeus
200MHz