F28P650DK6PZP
DigiKeyn tuotenumero
296-F28P650DK6PZP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F28P650DK6PZP
Kuvaus
C2000 32-BIT MCU, 2X C28X+CLA CP
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
C28x C2000™ C28x Piccolo™ Mikrokontrollerit IC 32-bittinen kaksiydin 200MHz 1,28MB (1,28M x 8) FLASH 100-HTQFP (14x14)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
F28P650DK6PZP -mallit
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
RAM-muistin koko
248K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,8V – 3,63V
Osan tila
Aktiivinen
Datamuuntimet
A/D 24x12/16b SAR;D/A 2x12b
Ydinprosessori
C28x
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ytimen koko
32-bittinen kaksiydin
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Nopeus
200MHz