DAC3171IRGCR on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Texas Instruments
Varastossa: 771
Tekniset tiedot
14 -bittinen DA-muunnin 1 64-VQFN (9x9)
DAC3171IRGCR
DigiKeyn tuotenumero
DAC3171IRGCR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DAC3171IRGCR
Kuvaus
IC DAC 14BIT 64-VQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DAC3171IRGCR -mallit
Kategoria
Referenssityyppi
Ulkoinen, Sisäinen
Valmistaja
Texas Instruments
Jännite - syöttö, analoginen
1,71V – 1,89V, 3,15V – 3,45V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Jännite - syöttö, digitaalinen
1,71V – 1,89V
Osan tila
Aktiivinen
INL/DNL (LSB)
±2, ±1
Bittien lukumäärä
14
Arkkitehtuuri
Virtalähde
D/A-muuntimien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C