CD74HC73M96
DigiKeyn tuotenumero
296-14540-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-14540-1-ND - Cut Tape (CT)
296-14540-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD74HC73M96
Kuvaus
IC FF JK TYPE DBL 1-BIT 14-SOIC
Tarkka kuvaus
Kiikut 2 Elementti JK-tyyppi 1 bittiä Negatiivinen reuna 14-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
EDA/CAD-mallit
CD74HC73M96 -mallit
Kategoria
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
28ns @ 6V, 50pF
Valmistaja
Texas Instruments
Laukaisintyyppi
Negatiivinen reuna
Sarja
Virta - lähtö korkea, matala
5,2mA, 5,2mA
Syöttöjännite
2V – 6V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - lepovirta (Iq)
4 µA
Aihealue
Reset
Tulokapasitanssi
10 pF
Tyyppi
JK-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Lähdön tyyppi
Täydentävä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Elementtien lukumäärä
2
Valmistajan laitepakkaus
14-SOIC
Bittien lukumäärä elementtiä kohden
1
Pakkaus / kotelo
14-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Kellotaajuus
60 MHz