CD74HC283M96
DigiKeyn tuotenumero
296-31579-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-31579-1-ND - Cut Tape (CT)
296-31579-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD74HC283M96
Kuvaus
IC BINARY FULL ADDER 4BIT 16SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Täysi binäärisummain ja Fast Carry IC 16-SOIC
EDA/CAD-mallit
CD74HC283M96 -mallit
Kategoria
Bittien lukumäärä
4
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
16-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
16-SOIC
Logiikan tyyppi
Täysi binäärisummain ja Fast Carry
Päätuotenumero
Syöttöjännite
2V – 6V