CD74HC173M96
DigiKeyn tuotenumero
296-31571-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-31571-1-ND - Cut Tape (CT)
296-31571-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD74HC173M96
Kuvaus
IC FF D-TYPE SINGLE 4BIT 16SOIC
Tarkka kuvaus
Kiikut 1 Elementti D-tyyppi 4 bittiä Positiivinen reuna 16-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
EDA/CAD-mallit
CD74HC173M96 -mallit
Kategoria
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
34ns @ 6V, 50pF
Valmistaja
Texas Instruments
Laukaisintyyppi
Positiivinen reuna
Sarja
Virta - lähtö korkea, matala
7,8mA, 7,8mA
Syöttöjännite
2V – 6V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - lepovirta (Iq)
8 µA
Aihealue
Päänollaus
Tulokapasitanssi
10 pF
Tyyppi
D-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Lähdön tyyppi
3 tilaa, Ei käänteinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Elementtien lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
16-SOIC
Bittien lukumäärä elementtiä kohden
4
Pakkaus / kotelo
16-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Kellotaajuus
60 MHz