CD74HC123M96
DigiKeyn tuotenumero
296-14508-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-14508-1-ND - Cut Tape (CT)
296-14508-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD74HC123M96
Kuvaus
IC MMV 2-CIR 25-NS 16-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Monostabiili multivibraattori 25 ns 16-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CD74HC123M96 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Etenemisviive
25 ns
Valmistaja
Texas Instruments
Virta - lähtö korkea, matala
5,2mA, 5,2mA
Sarja
Syöttöjännite
2 V ~ 6 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Logiikan tyyppi
Monostabiili
Pakkaus / kotelo
16-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)