BQ51003YFPT
DigiKeyn tuotenumero
296-37245-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-37245-1-ND - Cut Tape (CT)
296-37245-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BQ51003YFPT
Kuvaus
IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Langattoman virran vastaanotin PMIC 28-DSBGA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BQ51003YFPT -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
4V – 10V
Valmistaja
Texas Instruments
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
28-XFBGA, DSBGA
Sovellukset
Langattoman virran vastaanotin
Valmistajan laitepakkaus
28-DSBGA
Virta - syöttö
500mA