AMC22C11DR
DigiKeyn tuotenumero
296-AMC22C11DRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-AMC22C11DRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-AMC22C11DRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AMC22C11DR
Kuvaus
IC COMPARATOR 1 GEN PUR 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Komparaattorit Tavallinen (yleiskäyttöinen) Avoin nielu 8-SOIC
Kategoria
Virta - biastulo (maks.)
0,025µA @ 4V
Valmistaja
Texas Instruments
Virta - lepovirta (maks.)
2,2mA, 3,7mA
Digi-Reel®
Etenemisviive (maks.)
380ns
Osan tila
Aktiivinen
Hystereesi
25mV
Tyyppi
Tavallinen (yleiskäyttöinen)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Elementtien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Lähdön tyyppi
Avoin nielu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - syöttö, yksin/kaksinkertainen (±)
3V – 27V