AMC1301SDWVR
DigiKeyn tuotenumero
296-50922-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-50922-1-ND - Cut Tape (CT)
296-50922-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AMC1301SDWVR
Kuvaus
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristys Vahvistimet 1 Piiriä 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AMC1301SDWVR -mallit
Kategoria
Virta - syöttö
5,9mA
Valm.
Virta - lähtö/kanava
13 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännitealue (min.)
3 V
Osan tila
Aktiivinen
Jännitealue (maks.)
5.5 V
Vahvistimen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Piirien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
1 MHz
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)