TPLH-3R0/12WR10X30
DigiKeyn tuotenumero
2085-TPLH-3R0/12WR10X30-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPLH-3R0/12WR10X30
Kuvaus
CAP 12F 3.0V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 F (EDLC) superkondensaattorit 3 V Säteittäinen, Purkki 40mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
12 F
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,240" (31,50mm)
Jännite – nimellinen
3 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm @ 1kHz