TPLH-2R7/3000SL60138
DigiKeyn tuotenumero
2085-TPLH-2R7/3000SL60138-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPLH-2R7/3000SL60138
Kuvaus
CAP 3000F 2.7V CHASSIS MOUNT
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3000 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Aksiaalinen, Purkki - ruuviliittimet 0,26mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Valmistaja
Tecate Group
Terminointi
Kantaruuviliittimet
Sarja
Asennustyyppi
Runko, Tappikiinnitys
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen, Purkki - ruuviliittimet
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
2,362" halk. (60,00mm)
Kapasitanssi
3000 F
Korkeus - asennettuna (maks.)
5,374" (136,50mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
0,26mOhm