TPLH-2R7/2000SL60102
DigiKeyn tuotenumero
2085-TPLH-2R7/2000SL60102-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPLH-2R7/2000SL60102
Kuvaus
CAP 2000F 2.7V CHASSIS MOUNT
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2000 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Aksiaalinen, Purkki - ruuviliittimet 0,21mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Valmistaja
Tecate Group
Terminointi
Kantaruuviliittimet
Sarja
Asennustyyppi
Runko, Tappikiinnitys
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen, Purkki - ruuviliittimet
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
2,362" halk. (60,00mm)
Kapasitanssi
2000 F
Korkeus - asennettuna (maks.)
4,035" (102,50mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
0,21mOhm