TPLC-3R8/60MR10X25
DigiKeyn tuotenumero
2085-TPLC-3R8/60MR10X25-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPLC-3R8/60MR10X25
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 60F 3.8V
Tarkka kuvaus
60 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 110mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
60 F
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,063" (27,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-15°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
110mOhm @ 1kHz