TPLC-3R8/20MR10X16
DigiKeyn tuotenumero
2085-TPLC-3R8/20MR10X16-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPLC-3R8/20MR10X16
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 20F 3.8V
Tarkka kuvaus
20 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 300mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
20 F
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,709" (18,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-15°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
300mOhm @ 1kHz