TPLC-3R8/100MR12X25
DigiKeyn tuotenumero
2085-TPLC-3R8/100MR12X25-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPLC-3R8/100MR12X25
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 100F 3.8V
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 90mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Tecate Group
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Kaukalo
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
100 F
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,063" (27,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-15°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
90mOhm @ 1kHz