TPL-100/22X45F
DigiKeyn tuotenumero
2085-TPL-100/22X45F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPL-100/22X45F
Kuvaus
CAP 100F -10% +20% 2.7V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 10mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Valmistaja
Tecate Group
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,374" (9,50mm)
Kapasitanssi
100 F
Koko/mitat
0,866" halk. (22,00mm)
Toleranssi
-10%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,831" (46,50mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
10mOhm @ 1kHz