1210-SNG-0016
DigiKeyn tuotenumero
4535-1210-SNG-0016-ND
Valmistaja
TE Kemtron
Valmistajan tuotenumero
1210-SNG-0016
Kuvaus
RFI GASKET SIL NICKEL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RFI Tiiviste Silikoni nikkeli grafiitti Nikkeli
Kategoria
Leveys
5,906" (150,00mm)
Valmistaja
TE Kemtron
Pituus
5,906" (150,00mm)
Sarja
Korkeus
0,063" (1,60mm)
Pakkaustapa
Pussi
Materiaali
Silikoni nikkeli grafiitti
Osan tila
Aktiivinen
Pinnoite
Nikkeli
Tyyppi
Tiiviste
Toimintalämpötila
-55°C – 160°C