TRAB806-17103
DigiKeyn tuotenumero
994-TRAB806-17103-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TRAB806-17103
Kuvaus
RF ANT 850MHZ/900MHZ DOME NMO
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
850MHz, 900MHz, 1,575GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz, 2,4GHz AMPS, DCS, GPS, GSM, PCS, UMTS Kupumainen RF-antennit 806MHz – 960MHz, 1,575GHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,4GHz – 2,5GHz 5,9dBi, 5,8dBi, 5,1dBi, 4,2dBi, 4,2dBi, 4,4dBi, 3dBi NMO Jalustakiinnike
Kategoria
Raitojen lukumäärä
7
Valmistaja
TE Connectivity
VSWR
2, 2,5
Sarja
Vahvistus
5,9dBi, 5,8dBi, 5,1dBi, 4,2dBi, 4,2dBi, 4,4dBi, 3dBi
Pakkaustapa
Irtotavara
Teho - maksimi
100 W
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
NMO
RF-perhe/standardi
Matkapuhelin, Yleinen ISM
Asennustyyppi
Jalustakiinnike
Taajuusryhmä
Laajakaista
Korkeus (maks.)
2,300" (58,42mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
850MHz, 900MHz, 1,575GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz, 2,4GHz
Sovellukset
AMPS, DCS, GPS, GSM, PCS, UMTS
Taajuusalue
806MHz – 960MHz, 1,575GHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,4GHz – 2,5GHz