THS1010KJ on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
TE Connectivity
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
TE Connectivity Passive Product
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 33
Uusi tuote
Tuotteen THS1010KJ kuvaa ei ole saatavana
THS1010KJ
DigiKeyn tuotenumero
1111-THS1010KJ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
THS1010KJ
Kuvaus
WIREWOUND RESISTORS-CHASSIS MOUN
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±5% 10W Kierresuojattu Koteloidut vastukset
Kategoria
Lämpötilakerroin
±30ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 200°C
Sarja
Pinnoite, kotelon tyyppi
Alumiini
Pakkaustapa
Kaukalo
Kiinnitysominaisuus
Laipat
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,669" pit. x 0,669" lev. (17,00mm x 17,00mm)
Resistanssi
10 kOhms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,354" (9,00mm)
Toleranssi
±5%
Johtimen tyyppi
Juotoskorvat
Teho (wattia)
10W