Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
TE Connectivity
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Uusi tuote
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kutiste Putkisto, Puolijäykkä 0,720" (18,29mm) 4 – 1 Musta 0,164' (50,00mm, 1,97")
Kategoria
Sisempi halkaisija kutistettuna
0,171" (4,35mm)
Valm.
Seinän paksuus kutistettuna
0,087" (2,21mm)
Sarja
Materiaali
Pakkaustapa
Kotelo
Ominaisuudet
Hankausta ja viiltoja kestävä, Tarrapintainen, Liekkejä hidastava
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Kutistussuhde
Kutistumislämpötila
135°C
Pituus
0,164' (50,00mm, 1,97")
Säilytys/jäähdytyslämpötila
32°F – 95°F (0°C – 35°C)
Sisempi halkaisija toimitettaessa
0,720" (18,29mm)