CRG0603F3K6 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
YAGEO
Varastossa: 36 260
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
YAGEO
Varastossa: 7 009
Tekniset tiedot
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Uusi tuote
Tuotteen CRG0603F3K6 kuvaa ei ole saatavana
CRG0603F3K6
DigiKeyn tuotenumero
1111-CRG0603F3K6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRG0603F3K6
Kuvaus
THICK FILM RESISTORS-SMD CRG0603
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.6 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRG0603F3K6 -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)