RC212-0.4-15M
DigiKeyn tuotenumero
817-RC212-0.4-15M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC212-0.4-15M
Kuvaus
CMC 15MH 400MA 2LN TH
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 mH @ 10 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Läpivientiaukko 400mA DCR 1,35Ohm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,35Ohm
Valmistaja
TE Connectivity Schaffner
Jänniteluokitus – AC
250V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Hyväksyjä
VDE
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,602" pit. x 0,291" lev. (15,30mm x 7,40mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,693" (17,60mm)
Induktanssi taajuudella
15 mH @ 10 kHz
Pakkaus / kotelo
Pystysuuntainen, 4 PC-nastaa
Virtaluokitus (maks.)
400mA