FN3256H-25-33
DigiKeyn tuotenumero
817-1364-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FN3256H-25-33
Kuvaus
LINE FILTER 480VAC 25A CHASS MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kolme vaihetta (haaraliitin) EMC/EMI Linjasuodatin 25 A 480VAC DC – 60Hz Yksi vaihe Riviliitin
Kategoria
Jännite - nimellinen AC (vaihe–vaihe)
520 V
Valmistaja
TE Connectivity Schaffner
Virta
25 A
Sarja
Taajuus - käyttö
DC – 60Hz
Pakkaustapa
Kaukalo
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CSA, ENEC, UR
Suodatintyyppi
Kolme vaihetta (haaraliitin)
Toimintalämpötila
-25°C – 100°C
Konfiguraatio
Yksi vaihe
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - nimellinen AC
480V
Terminointityyppi
Riviliitin
Jännite - nimellinen AC (vaihe–maadoitus/nolla)
300 V