FN2030-20-06
DigiKeyn tuotenumero
817-1279-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FN2030-20-06
Kuvaus
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yksivaiheinen EMC/EMI Linjasuodatin 20 A 250VAC DC – 400Hz Yksi vaihe Pikaliitos
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FN2030-20-06 -mallit
Kategoria
Taajuus - käyttö
DC – 400Hz
Valmistaja
TE Connectivity Schaffner
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Sarja
Hyväksyjä
CSA, ENEC, UR
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-25°C – 100°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Suodatintyyppi
Yksivaiheinen
Terminointityyppi
Pikaliitos
Konfiguraatio
Yksi vaihe
Induktanssi
4mH
Jännite - nimellinen AC
250V
Päätuotenumero
Virta
20 A