RNF-3000-1.5/0.5-2-SP
DigiKeyn tuotenumero
484-RNF-3000-1.5/0.5-2-SP-DS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNF-3000-1.5/0.5-2-SP
Kuvaus
HEATSHRINK 0.059" RED METER
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kutiste Putkisto, Joustava 0,059" (1,50mm) 3 – 1 Punainen Kirjoita metrien määrä tilausmäärään
Kategoria
Seinän paksuus kutistettuna
0,018" (0,46mm)
Valm.
Materiaali
Sarja
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava
Pakkaustapa
Digi-Spool™, Jatkuva kela
Väri
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Tyyppi
Kutistumislämpötila
80°C
Kutistussuhde
Säilyvyys
144 kuukautta
Pituus
Kirjoita metrien määrä tilausmäärään
Kelan koko
1968,5' (600,0m)
Sisempi halkaisija toimitettaessa
0,059" (1,50mm)
Päätuotenumero
Sisempi halkaisija kutistettuna
0,018" (0,45mm)
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 548 Metriä
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Digi-Spool™, Jatkuva kela
PituusYksikköhinta (per metri)Yhteensä
Vaihtoehtoinen väri
HEATSHRINK 0.059" X 1968.5' VIO
Varastossa: 0
HEATSHRINK 0.059" X 1968.5' GRAY