EVSW-40/19-3-SP
DigiKeyn tuotenumero
484-EVSW-40/19-3-SP-DS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EVSW-40/19-3-SP
Kuvaus
ORANGE SHRINK 2:1 RATIO METER
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kutiste Putkisto, Joustava 1,575" (40,01mm) 2 – 1 Oranssi Kirjoita metrien määrä tilausmäärään
Kategoria
Sisempi halkaisija kutistettuna
0,748" (19,00mm)
Valm.
Seinän paksuus kutistettuna
0,040" (1,02mm)
Sarja
Materiaali
Pakkaustapa
Digi-Spool™, Jatkuva kela
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Kutistussuhde
Kutistumislämpötila
70°C
Pituus
Kirjoita metrien määrä tilausmäärään
Kelan koko
2624,7' (800,0m)
Sisempi halkaisija toimitettaessa
1,575" (40,01mm)