DWHF-40/13-0-SP on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 72
Kutiste Putkisto, Puolijoustava 1,575" (40,01mm) 3 – 1 Musta 196,8' (60,0m)
DWHF-40/13-0-SP
DigiKeyn tuotenumero
484-DWHF-40/13-0-SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DWHF-40/13-0-SP
Kuvaus
DUAL WALL TUBING, FLAME RETARDAN
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Sisempi halkaisija kutistettuna
0,512" (13,00mm)
Valm.
Seinän paksuus kutistettuna
0,100" (2,54mm)
Sarja
Materiaali
Pakkaustapa
Kela
Ominaisuudet
Tarrapintainen, Liekkejä hidastava
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 110°C
Kutistussuhde
Kutistumislämpötila
110°C
Pituus
196,8' (60,0m)
Säilytys/jäähdytyslämpötila
32°F – 95°F (0°C – 35°C)
Sisempi halkaisija toimitettaessa
1,575" (40,01mm)