DWHF-4.5/1.5-0-SP
DigiKeyn tuotenumero
484-DWHF-4.5/1.5-0-SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DWHF-4.5/1.5-0-SP
Kuvaus
DUAL WALL TUBING, FLAME RETARDAN
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kutiste Putkisto, Puolijoustava 0,177" (4,50mm) 3 – 1 Musta 492,1' (150,0m)
Kategoria
Sisempi halkaisija kutistettuna
0,059" (1,50mm)
Valm.
Seinän paksuus kutistettuna
0,039" (0,99mm)
Sarja
Materiaali
Pakkaustapa
Kela
Ominaisuudet
Tarrapintainen, Liekkejä hidastava
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 110°C
Kutistussuhde
Kutistumislämpötila
110°C
Pituus
492,1' (150,0m)
Säilytys/jäähdytyslämpötila
32°F – 95°F (0°C – 35°C)
Sisempi halkaisija toimitettaessa
0,177" (4,50mm)