XT424024
DigiKeyn tuotenumero
PB1195-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XT424024
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 24VDC Kela Liitettävissä pistorasiaan
Kategoria
Terminointityyppi
Ohjelmalisäke
Valm.
Kelan eristys
Luokka F
Sarja
Vetovarmuusjännite
16,8VDC
Pakkaustapa
Putki
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Osan tila
Vanhentunut
Käyttöaika
9 ms
Asennustyyppi
Vapautusaika
6 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea-nikkeli (AgNi)
Kontaktin luokitus (virta)
8 A
Hyväksyjä
cURus, VDE
Kytkentäjännite
400VAC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
3200VA
Kelan resistanssi
1.44 kOhms
Kelan virta
16.7 mA