W93-X112-20
DigiKeyn tuotenumero
PB1406-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W93-X112-20
Kuvaus
CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277VAC
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Magneettinen (hydraulinen viive) 20A 277 V AC DC Vipu Paneelikiinnitys
Kategoria
Katkaisijan tyyppi
Magneettinen (hydraulinen viive)
Valmistaja
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Virtaluokitus (ampeeria)
20A
Sarja
Jänniteluokitus – AC
277 V