W92-X112-15
DigiKeyn tuotenumero
PB436-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W92-X112-15
Kuvaus
CIR BRKR MAG-HYDR 15A 277VAC
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Magneettinen (hydraulinen viive) 15A 277 V AC DC Vipu Paneelikiinnitys
Kategoria
Katkaisijan tyyppi
Magneettinen (hydraulinen viive)
Valmistaja
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Virtaluokitus (ampeeria)
15A
Sarja
Jänniteluokitus – AC
277 V