W57-XB2A99C10-10
W57-XB2A99C10-10
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
W57-XB2A99C10-10
DigiKeyn tuotenumero
PB2810-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W57-XB2A99C10-10
Kuvaus
CIR BRKR THRM 10A 250VAC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Lämpö 10A 250 V AC DC Nollaus painamalla Paneelikiinnitys
Kategoria
Katkaisijan tyyppi
Lämpö
Valmistaja
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Sarja
Jänniteluokitus – AC
250 V