T77S1D10-12
T77S1D10-12
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
T77S1D10-12
DigiKeyn tuotenumero
PB368-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T77S1D10-12
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele SPST-NO (1 muoto A) 12VDC Kela Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
T77S1D10-12 -mallit
Kategoria
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Valm.
Tiivisteluokitus
Tiivistetty - täysin
Sarja
Kelan eristys
Luokka F
Pakkaustapa
Irtotavara
Vetovarmuusjännite
9VDC
Osan tila
Aktiivinen
Päästövarmuusjännite
0,6VDC
Asennustyyppi
Käyttöaika
10 ms
Kelan jännite
Vapautusaika
4 ms
Releen koskettimet
SPST-NO (1 muoto A)
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Kontaktin materiaali
Hopea-kadmiumoksidi (AgCdO)
Kytkentäjännite
250VAC, 30VDC - maks.
Hyväksyjä
cURus, VDE
Korkein kytkettävä kuormavirta
2500VA, 300W
Releen tyyppi
Kelan virta
37.5 mA
Kelan resistanssi
320 Ohms