RT174005
DigiKeyn tuotenumero
RT174005-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RT174005
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele SPDT (1 muoto C) 5VDC Kela Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RT174005 -mallit
Kategoria
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Valm.
Tiivisteluokitus
Tiivistetty - fluksisuojaus
Sarja
Kelan eristys
Luokka F
Pakkaustapa
Putki
Vetovarmuusjännite
3,75VDC
Osan tila
Aktiivinen
Päästövarmuusjännite
0,5VDC
Asennustyyppi
Käyttöaika
10 ms
Kelan jännite
Vapautusaika
8 ms
Releen koskettimet
SPDT (1 muoto C)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Kontaktin materiaali
Hopea-nikkeli (AgNi)
Kytkentäjännite
400VAC - maks.
Hyväksyjä
CQC, CSA, cURus, VDE
Korkein kytkettävä kuormavirta
4000VA
Releen tyyppi
Kelan virta
14.2 mA
Kelan resistanssi
100 Ohms