PE014005
DigiKeyn tuotenumero
PB353-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PE014005
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 5V
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele SPDT (1 muoto C) 5VDC Kela Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PE014005 -mallit
Kategoria
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Valm.
Tiivisteluokitus
Tiivistetty - fluksisuojaus
Sarja
Vetovarmuusjännite
3,8VDC
Pakkaustapa
Putki
Päästövarmuusjännite
0,5VDC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
8 ms
Asennustyyppi
Vapautusaika
8 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Releen koskettimet
SPDT (1 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea-nikkeli (AgNi)
Kontaktin luokitus (virta)
5 A
Hyväksyjä
cURus, VDE
Kytkentäjännite
400VAC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
2000VA
Kelan resistanssi
125 Ohms
Kelan virta
40 mA