KUP-14D15-24
DigiKeyn tuotenumero
PB160-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KUP-14D15-24
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele 3PDT (3 muoto C) 24VDC Kela Liitettävissä pistorasiaan
Terminointityyppi
Pikakiinnitys, pikaliitos - 0,187" (4,7mm)
Vetovarmuusjännite
18VDC
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-45°C – 70°C
Releen koskettimet
3PDT (3 muoto C)
Kontaktin luokitus (virta)
10 A
Kytkentäjännite
240VAC - maks.
Kelan resistanssi
472 Ohms
Kelan virta
51 mA