SQPW51R0J
DigiKeyn tuotenumero
A137436-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SQPW51R0J
Kuvaus
RES 1 OHM 5% 5W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 Ohms ±5% 5W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sementtipinnoite, liekinkestävä, kosteutta kestävä, turvallisuus Kierresuojattu
Kategoria
Ominaisuudet
Sementtipinnoite, liekinkestävä, kosteutta kestävä, turvallisuus
Valm.
Lämpötilakerroin
±300ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,394" x 0,354" suorakulmainen x 0,866" pit. (10,00mm x 9,00mm x 22,00mm)