RT73F2B316KBTD
DigiKeyn tuotenumero
1712-RT73F2B316KBTDTR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RT73F2B316KBTD
Kuvaus
RT 2B 0.33W 316K 0.1% 25PPM 5K R
Tarkka kuvaus
316 kOhms ±0,1% 0,333W, 1/3W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Paksukalvo
Lämpötilakerroin
25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)