RT73F2A16K9BTD
DigiKeyn tuotenumero
1712-RT73F2A16K9BTDTR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RT73F2A16K9BTD
Kuvaus
RT 2A 0.25W 16K9 0.1% 25PPM 5K R
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16.9 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Paksukalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)