RT73F1J124KBTD
DigiKeyn tuotenumero
1712-RT73F1J124KBTDTR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RT73F1J124KBTD
Kuvaus
RT 1J 0.2W 124K 0.1% 25PPM 5K RL
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
124 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Paksukalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Pussi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)