RQ73C2A2K26BTDF
DigiKeyn tuotenumero
1712-RQ73C2A2K26BTDFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1712-RQ73C2A2K26BTDFCT-ND - Cut Tape (CT)
1712-RQ73C2A2K26BTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RQ73C2A2K26BTDF
Kuvaus
RQ 0805 2K26 0.1% 10PPM 1K RL
Tarkka kuvaus
2.26 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
Lämpötilakerroin
±10ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)